Olen huomannut näistä pettämis-jutuista, että naista kutsutaan kakkoseksi. Mutta ... Minä olen naimisissa, salarakas on naimisissa. Tapaamme kerran viikossa ihanissa merkeissä. Kumpi meistä on kakkonen ? Olenko minä kakkonen salarakkaalle vai onko hän kakkonen minulle ?
kumpi on kakkonen
2
576
Vastaukset
- nimeä vailla
käyttämiä nimityksi, mutta kuinka haluaisit minun nimittävän teitä?
Miksi sitten nimität minua? Mieheni saapui eilen työmatkalta. Halusin tuntea miehisen kosketuksen vaikka arvelin sitä jo hyvin käytetyn ja tapasimme tuttuun tapaan sängyssä tyydyttävissä merkeissä. Olisin halunnut sen kuitenkin kestävän kauemmin, no hyvä ainakin että hän sai. Tänään haluan taas uudestaan, tyydyttämättömyyden kierre vaatii. Kauankohan miesparka jaksaa.
nm. nimeä vailla - itseltäsi
Sinulla on vaikea käsiteongelma...
Kysypä itseltäsi miksi kutsuisit miehesi kakkosnaista joka hänkin on naimisissa. Kyllä sinä jonkun numeron tai nimityksen keksit.
Tai sitten jos miehesi rakastajatar ei olekaan naimisissa vaan sinkku, joka pitää vain hauskaa tai odottaa, että mies tekee ratkaisun...niin miksi tutoa naista voisi kutsua?
Entäpä miehesi, mikä numero tai termi voisi sopia hänelle????
Keksit varmasti jotain....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p555685Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "742834Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella192058No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol401905Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1611819- 181781
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v5153881-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome191161Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy821145Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah66965