RUSSIA VOITTAA

VENAJA VOITTAA
6386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Toivotaan! Paras biisi, epäilemättä.

Äänestä

Se mies oli yhtä resuinen kuin maansa.

Äänestä

Venäjän esitys oli kyllä hauska. Jätkä näyttää siltä ku se ois hylätty jokaisesta mahdollisesta poikabändistä ja koittaa nyt yksin vetää samaa showta. Kappale ihan samaa sontaa, ku muutkin rallatukset. Varmaan joku sama hlö tehnyt kaikki viisukappaleet ja nauraa nyt jossain partaansa.

Äänestä
  • En muista mikä vuosi se oli, kun Venäjää edusti Backstreet Boys-kopiobändi valkoisissa puvuissa tanssien! Biisikin oli melkein samaa tavaraa! :D Kyllä ne hyvin matkia osaa, ei siinä mitään. Ja teinit menee lankaan ja äänestävät sellaisia. Hohhoh.

    No, ihan sama, voittakoon kuka kopio tahansa, Suomi on taas aikaansa edellä! :)

    Äänestä

ei mikään Venäjä voita ku on niin paska!!

Äänestä
  • Venäjän biisi ja esiintyjä ovat kisojen parhaat, joten voitto Venäjälle!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jul4iki kirjoitti:

VENAJA VOITTAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu