Siis siellä on yksi kosketinsoittaja, Awa, kitaristi Ox (?), toinen kitaristi/basisti Amen (?) ja rumpalissa KIta (?) correct? jos ei niin korjatkaa.. Ja tietty Tomi "Lordi" solistina. Mutta kuka ihme heebo seisoi siinä lavalla esityksen aikana vähän sivummalla mustassa hupullisessa kaavussa eikä tehnyt oikeastaan mitään..? Hän näkyy noissa videoissa, mitä netistä pystyy katsomaan lordin esitystä.. Kuka hän on ja mitä hän muka tekee siellä?
kysymys LORDIsta
10
1259
Vastaukset
- Supermonstar
Heeboista en tiedä, mutta se menee näin:
Solisti: Lordi
Kitaristi: Amen
Basisti: Ox
Rumpali: Kita
Kosketinsoittaja: Awa (Ja heille jotka ei tiedä, hän on nainen.) - Alma Riipi
Riipien perhetuttu. Seuraa esitystä ja kannustaa Riipejä parhaimpaan suoritukseen.SHHHHHHHH
- ugh.
Viikatemies, The Big Reaper!
- FictionFactory
...joka painaa nappia, että Lordin siivet nousee.
- i know
hän on lordin avustaja joka esim. avaa lordin siivet oikealla hetkellä, ei pitäisi näkyä mutta inhimillisä erehdyksiä sattuu kaikille :)
- ....
se on munmuistaakseni mies joka vastaa niistä siivistä jotka nousee Lordille. katoin jonkun jutun jossa kerrottiin näistä esiintymis jutuista
- Opetuslapsi..
Etkö tiedä että Lordi on saatananpalvontayhtye ja se kaapumies oli heidän työnantaja, itse Saatana, seuraamassa opetuslapsiensa esitystä.
Mutta katsohan nyt telkusta tulevaa lastenohjelmaa Tumma Kristalli, siinäkin Saatanan pikkupirut tappelevat ja kirkuvat kilvan.
Nyt on lasten vuoro ja illalla aikuisten saada osansa hirviöiden satanistiopeista. - Iippo
Kyseinen kaveri mustassa kaavussa/hupussa hoitaa omalta osaltaan Lordin esityksessä taustalaulua.
- siinä kaavussa
ja kiss naamameikeissä on taustalaulaja, ja lavan takana taas samanlaisessa kaavussa on se tyyppi joka esim. avaa lordin siivet oikealla hetkellä.
- täydellinen nainen
taustalaulaja kaavussaan!
Googlettakaa thunderstone, ja tsiigatkaa.....erittäin hyvä laulaja, ja mukana lordissa vain viisuissa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti26316894Oho! Susanna Laine uudessa hiustyylissä - Julkkismeikkaajalta tiukka palaute: "Ihan sama..."
Ex-Salkkarit tähti ja juontaja Susanna Laine on monessa mukana. Ex-missi tunnetaan pitkistä, vaaleista hiuksistaan . Mitäs tykkäät uudesta hiustyylist235434- 1152573
Yllätyspaljastus: Poppari Robin Packalen kiittää urastaan iskelmätähti Juha Tapiota: "Jos mä en..."
Oi, mikä tarina. Juha Tapio ja Robin ovat kyllä symppiksiä molemmat. Kumpi heistä on suosikkisi? https://www.suomi24.fi/viihde/yllatyspaljastus-poppar152051Venäjän lippulaiva Moskva upotettu Mustallamerellä
Venäjän laivaston lippulaiva Mustalalmerellä on 180 m pituinen, Neuvostoliiton aikana rakennettu Moskva-niminen risteilijä. Ukraina ilmoitti eilen saa3361758Pikkaraiskan puhelut
Mitä tuo jätkä hakee sillä että julkaisee kuinka kauan on puhunut puhelimessa? Tekee itsestään vieläkin idiootimman tuolla vai mikä tää juttu?111992- 59952
Hossein Najaf juotti lapset humalaan ja käytti häikäilemättä hyväkseen
Keski-Suomen käräjäoikeus on tuominnut 60-vuotiaan Hossein Najafin neljän vuoden vankeusrangaistukseen. Ensimmäisen tytön kanssa hän oli useita kerto31872Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?44869