Laitoin ilmoituksen suomi24:een vähän sillä asenteella ettei täältä ketään löydy, enkä ollut tosissanikaan. No, ilmoitukseni kerkesi olla 10 minuuttia, kun sain viestin tältä "elämäni mieheltä".. Vain nopeat elävät. Meillä synkkäsi heti ja chattailtiinkin heti alkuun kolme tuntia. seuraavana päivänä jatkettiin tekstiviestein.. ja sitä seuraavana. muutaman päivän päästä jo nähtiinkin ensimmäistä kertaa.. Niin, että siitä se sitten lähti! Ja olo on aika onnellinen!!!
Löysin kuin
3
1436
Vastaukset
- aina
netistä löytyy hyviä kokemuksia, mutta myös huonoja. jotkin voi johtaa upeaan elämään "löydön" kanssa, ja jotkin voivat aiheuttaa surua. itse tapasin hyvän miehen suomi24:ssa ja olen ollut netissä tavanneen parin häissäkin.
- Hyvä ystävä
Ihanaa ja mä toivotan teille paljon onnea ja toivottavati jatkuu hyvä elämä eteenpäin .Kivaa
lukea positiivistä tekstiä. Terv. Hyvä ystävä - Iippa
Itsekin laitoin ilmoituksen Suomi24:n treffeille. Vähän samanlainen ajatus, "ei kumminkaan ketään fiksua löydy" jne. Mielestäni ei kannata kirjoitella kovin pitkään, vaan tavata mahdollisimman pian. Olin tavannut 2-3 miestä, ei oltu sitten livenä lainkaan samalla aaltopituudella. Otin ilmoituksen pois.
Parin kk:n kuluttua laitoin uudellen. Samana päivänä sain lyhyen viestin ja viimeinen lause: "Soita illalla klo 19 jlk, jos kiinnostaa - haluan tavata sinut!"
Tapasimme ja kuinka ollakaan - asun nyt maailman ihanimman miehen kanssa. Ja rakastan tuota miestä ihan mielettömästi. Meillä on hyvä olla yhdessä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874158Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283127No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351348
- 10919
- 133911
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760