lordi the great!

helvetin hienoo et lordi on suomalainen! paremmin ei ois voinu mennä! mahtavaa! hyvä et suomalaisil on munaa lähettää sinne jotain muutakin kuin pliisuja euroviisu humppia!
1141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kyllä...Lordilla on luonnetta muihin, nähden. Ongelma on vain on se että jos en voittavat, niin ensi vuonna suomessa on laumakaupalla onnettomia artisteja hoilaamassa kilpaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vim kirjoitti:

helvetin hienoo et lordi on suomalainen! paremmin ei ois voinu mennä! mahtavaa! hyvä et suomalaisil on munaa lähettää sinne jotain muutakin kuin pliisuja euroviisu humppia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu