LORDI ONNEA!

Kuusamo

Sanattoman paljon ONNEA EUROVIISUJEN VOITOSTA 2006!
Ei voi kuin olla hiljaa näin sanattoman yllättävästä Euroviisujen voitosta ja jos mikä niin nyt on löydetty Suomen kaikkien aikojen paras Rockyhtye!
Toisin sanoen ihmiset nyt jos milloin kaikki voisi todellakin näyttää että me Suomalaiset tukisimme ja ostaisimme Lordin alkuperäisen levyn kaupasta!Näin me tukisimme Suomalaista osaamista ja sitä miten helvetin mahtavaa on että yksi Suomen pohjoisen kaupunkeista teki tälläisen mahdolliseksi voittamalla ylivoimaisella pistemäärällä Euroviisut!Aika hyvää mainosta Suomelle ja todellakin Suomi kaipaa osaajia ja niitä tämän johdosta varmasti tulee lisää!Rovaniemi hyvä ja onnea kuten myös olkaa ylpeitä LORDISTA!!=)

ONNEA VIELÄ KERRAN LORDI EUROVIISUJEN VOITOSTA 2006

2

164

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • NoxGG

      Loistavaa.. PARAS VOITTI!!! ONNEA!!!

    • me tehtiin se

      siinä se nähtiin... heti kun laitettiin kunnon artisti niin heti tuli voitto.
      kahtena edellisenä vuonna ei olla oltu edes finaalissa ja tänäkin vuonna puolimaailmaa yritti estää looria pääsemästä sinne... mutta kuinkas kävikään.
      Siinäpäs onkin ylelle miettimistä kenet sinne seuraavalla kerralla laittaa. Meneekö sinne Jari Sillanpää, Tomi Metsäketo vaiko LORDI.

      Onnea ruåtsille lätkässä me voittettiin euroviisut!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4108
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      24
      2921
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2320
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      34
      1321
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      909
    6. 131
      885
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      874
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      822
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      766
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      760
    Aihe