Patsas Lordille

Lordille patsas Sampoaukiolle? :o
4190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tarkoiti kai Lordinaukiolle :D

Äänestä

Jos nyt ei kumminkaan. Rahoille on parempaakin käyttöä.

Äänestä
  • Tosi on. Nyt tarvitaan jokainen sentti Kataisen jenkkikassiin millä se käy kiikuttamassa rahat Porttukaliin. Eiköhän Urpilainen lähe matkaan katselemaan että manit menevät juuri oikeille pankkiireille kunhan vain saa jostain kääräistyä matkarahat kokoon. Eipä riitä käteistä lateksisen Loortin näköispatsaan rustaamiseen.

    Äänestä

mille loortille ne nyt haluaa patsasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------- kirjoitti:

Lordille patsas Sampoaukiolle? :o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu