Tässä joitakin mahdollisuuksia joilla voitte työllistää itsenne tekemällä töitä online: http://www.soundchilds.net/links/browselinks.php?c=924
Englanninkielen taito on siis todella tarpeen - siksi postasin tänne.
Englanninkielen taito on siis todella tarpeen - siksi postasin tänne.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ootko sä vittu tosissas?
ei muuta.
Lisäsin tänään SurveySavvy'n linkkihakemistooni:
http://www.soundchilds.net/links/browselinks.php?c=924
SyrveySavvy'n jäseneksi liittyminen on ilmaista ja taustayhtiö Luth Research on Better Business Bureaun jäsen.
Yhtiö tarjoaa lisäksi suosittelijaohjelman, jolla voi ansaita lisääkin.
Lisään vastaavia kun eteen tulee.
-Mika
Sitte ku saat sieltä ekan "surveyn" mihin sä kelpaat vastaajaks ni postaappa viestiä tänne ja lisää sitte ku saat ekan maksun sieltä (joko rahaa käteen tai pankkitililles).
Yleensä ku tollasiin menee mukaan ni vuodessa tulee keskim. yks kysely ja siihenkään ei kelpuuteta meikäläisen tyyppisiä vastaajia :)
Noh, enivei... positiivisella mielellä seurailen ja jos annat palautetta tänne siitä miten siellä tienaat ja jotain oieesti sieltä saat, ni liityn kyllä siihen
Aika vähän noita kyseilyitä on itsellekkäänn toistaiseksi tullut.
Näyttää siltä, että kyselyt painottuvat selvästi Jenkkilään päin.
Näin ollen kannattaa ilman muuta asennoitua siten, että todennäköisimmin kyeessä on pienten lisäansioiden hankinta Suomesta rekisteröityvän käyttäjän kannalta.
-Mika