Euroviisut täynnä pikkulutkia

säälittäviä Shakira kopioita!! Kaikki yrittävät päästä eteenpäin vilauttelemalla pillua, persettä ja tissejä!! Hyi mitä paskaa!!! Eikö musiikilla ole enää mitään merkitystä? Onneksi Lordi voitti ja todisti ettei söpöllä pikkupärställä ja pikkuruisella pillunsuojalla ylletä voittoon :D
9885
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

sitruunapillut vittuun!!!

Äänestä

Lordi käytti ulkoisia avuja voittoon. Kukaan ei olisi heitä huomioinut jos eivät pukeutuisi hirviöiksi...

Äänestä
  • hilluneet lavalla kikulit paljaana :D Sitäpaitsi biisikin oli Lordilla hyvä ja erilainen!! Noilla pilluliisoilla on aina samanlainen mitäänsanomaton ketkutus...

    Äänestä

  • Ilmeisesti olet kuuro kun et huomannut että Lordin biisi erosi kyllä muutenkin aika tavalla muista biiseistä, oli sen sorttista humppahuttua että!

    Äänestä

kyseiset naislaulajat menettävät täysin uskottavuutensa juuri tuon vilauttelun ja tyrkkymäisen olemuksensa takia. laulu jää vain sivuseikaksi, koska paljas pinta ja perseen heilutus vie kaiken huomion. onneksi sentään muutamat naislaulajat eivät tuohon olleet sortuneet, kuten esim. carola.
erittäin iloinen olen siitä, että nuo horatsut saivat pahasti nokilleen LORDIN kahmiessa pisteet!

Äänestä
  • Totta. Lordin voittokin varmaan on osoitus siitä että Euroviisuissa ollaan kyllästytty nakunaisiin ja vilautteluihin. Tänä vuonna oli muutenkin paljon hyväntasoisia lauluja eivätkä esiintyjät olleet sortuneet "halpoihin" keinoihin.

    Äänestä

  • Miten laulajan uskottavuus menee muuten kuin huonolla laulamisella.

    Äänestä

voi olla väärässä.......
paskaa mikä paskaa......

Äänestä

Aivan totta puhutte. Naintiliikkeitä ja lällärihuokauksia osaa jos kukakin, mutta moniko esityksistä oli oikea, itse soittimia soittava bändi?

Musiikki on mitä on, mutta Lordilaiset sentään soittavat ja laulavat itse. Erilaisuus huomataan ja se kiinnostaa. En minäkään Euroviisuja olisi muuten seurannut (tänäkään vuonna),jos se pornopelleily olisi jatkunut ilman Lordia.

Nový most

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja... kirjoitti:

säälittäviä Shakira kopioita!! Kaikki yrittävät päästä eteenpäin vilauttelemalla pillua, persettä ja tissejä!! Hyi mitä paskaa!!! Eikö musiikilla ole enää mitään merkitystä? Onneksi Lordi voitti ja todisti ettei söpöllä pikkupärställä ja pikkuruisella pillunsuojalla ylletä voittoon :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu