Miten lasken omat poinsit?

Kuka osaisi neuvoa Mmiten lasken kuinka monta pointsia saan kerätä päivän aikana syömistä ruuistani?
4530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se kuinka paljon saat kerätä pisteitä päivän aikana riippuu painostasi, eli:
100 kg tai yli = 26 pistettä
91-100 kg = 24
81-90 = 22
71-80 = 20
70 tai alle = 18

Äänestä
  • Mistä voi tilata kirjan , jossa on lueteltu pisteiden määrät ruuista?
    No luultavastikkin painonvartijoista, mutta voiko sen tehdä puhelimen/netin välityksellä?

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Mistä voi tilata kirjan , jossa on lueteltu pisteiden määrät ruuista?
    No luultavastikkin painonvartijoista, mutta voiko sen tehdä puhelimen/netin välityksellä?

    tilata sekä puhelimitse että netistä, pv tuotteita.

    Äänestä

  • Kiitos tiedosta!!!!!! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


piste kirjoitti:

Kuka osaisi neuvoa Mmiten lasken kuinka monta pointsia saan kerätä päivän aikana syömistä ruuistani?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu