MISTÄ BIISI?

enää ei tahdo löytyä tuota hard rock etc. biisiä ilmaiseksi, ennenhän se oli monella sivulla?
5305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älä riko tekijänoikeuslakia. Mene levykauppaan ja osta koko levy tai vain sinkku voittobiisistä. Jos sulla on varaa ollut ostaa tietokone, niin ei varmaan kauhea lovi tule kukkaroon jos ostat neljän euron sinkun kaupasta.

Äänestä
  • ollut tarkoitus mitään nettipiratismia harrastaa, mutta biisi oli ennen voittoa kuultavissa monilla sivuilla, esim, YLEn. Ja tottakai levyn ostan kunhan tästä kauppaan ehdin!!

    Äänestä

  • TMI kirjoitti:

    ollut tarkoitus mitään nettipiratismia harrastaa, mutta biisi oli ennen voittoa kuultavissa monilla sivuilla, esim, YLEn. Ja tottakai levyn ostan kunhan tästä kauppaan ehdin!!

    Hyvä hyvä!!!! Laitappa siinä tapauksessa radio päälle, siellä se soi koko ajan.

    Äänestä

  • Lordin tuttu kirjoitti:

    Hyvä hyvä!!!! Laitappa siinä tapauksessa radio päälle, siellä se soi koko ajan.

    vinkistä! tässä tietokoneajassa ihan tahtoo unohtua vanhan kunnon radion olemassaolo...

    Äänestä

  • TMI kirjoitti:

    vinkistä! tässä tietokoneajassa ihan tahtoo unohtua vanhan kunnon radion olemassaolo...

    Jep jep!! Eipä kestä. =)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


TMI kirjoitti:

enää ei tahdo löytyä tuota hard rock etc. biisiä ilmaiseksi, ennenhän se oli monella sivulla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu