Olympiakomitean tuet

Taitoluistelu ei saanut olympiakomitelta uutta tukea...nyyh. Esim Jenni Vähämaa jäi ilman tukea :( Täytyy vain IHMETELLÄ!

http://www.noc.fi/taustasivut/artikkeliarkisto/?num=20425&JKNUM=20425
1353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ensi kova työ ja sitten tulee tukea - ei muuta kuin treenaat lisää niin kyllä sitä tukeakin lopulta tulee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taitoluistelufani kirjoitti:

Taitoluistelu ei saanut olympiakomitelta uutta tukea...nyyh. Esim Jenni Vähämaa jäi ilman tukea :( Täytyy vain IHMETELLÄ!

http://www.noc.fi/taustasivut/artikkeliarkisto/?num=20425&JKNUM=20425

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu