NYT KESKUSTELLAAN

http://www.seiska.fi/c/18718/toimitus.jpg

URPOT SIINÄ PÄLLISTELEE, VITTU!
2212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Bildeihin ja suneihin on vaikeampi vaikuttaa, mutta please kirjoittakaa tulikivenkatkuista mailia Seiskalle. Mita enemman sen parempi!

Eihan sille enaa mitaan voi, mutta parempi kuitenkin ilmoittaa mielipiteensa, kuin olla hiljaa.

Palautteen voi antaa iisisti taalla.
http://www.seiska.fi/tilausjaasiointi/palaute/_a27401/laheta palautetta lehden toimituksellisesta sisallosta/

Äänestä

EN MENIS ILLALLA KÄVELYLLE JOS OISIN TOSSA KUVASSA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SEISKAN URPOT kirjoitti:

http://www.seiska.fi/c/18718/toimitus.jpg

URPOT SIINÄ PÄLLISTELEE, VITTU!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu