eli vatsa pitäisi saada pienennettyä, ja lihaksia tuohon vatsaan myös tarvittaisiin. Onko kellään kokemuksia tuosta ostoskanavilla olevan mainoksen laitteesta? Onko hintansa arvoinen?
Tvinsin Abrevolutionizer?
onko kokemuksia?
3795
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
energiaa enemmän kun käytät. En kyseisestä laitteesta tiedä mitään, mutta nimi kuulostaa aivan hirveältä. Säästä rahasi ja lainaa kirjastosta jonkin sortin vatsa jumppa kirja. (www.helmet.fi)
näyttää tavalliselta vatsarutistuslaitteelta joka eliminoi tehokkaasti lonkankoukistajien käytön eli kyllä tuolla varmasti vatsaa saa treenattua muten kuten on jo tuhat kertaa tullut todettua, rasva lähtee tehokkaammin aerobisella pitkäkestoisella liikunnalla kuin millään vatsalihaslaitteella. hinnasta en sano mitään kun en tiedä.
Mikset tilaa ja kokeile? Senhän saa palautettua 30 vrk sisällä, jos ei tuote miellytä. Itse kokeilen ahkerasti pari viikkoa miten tuo toimii, ilman tätä laitetta sen liikkeen teko ei ainakaan oikein luonnistu.