odottaa 20v kun on 40v ja sitten pokata joku 20v nainen. Naisethan on hulluna vanhempiin miehiin.
ei tässä auta muu kuin
Jäbä21
7783
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
En tiiä, mut fiksun päätöksen oot tehny. Siis wau! Sattuuko päähän jos tuli ajateltua liikaa?
Tosissaan, ainakaan itse en ikinä milloinkaan 40v.n kans. Siis kyllä nuoremmat on parempia. Ei saa olla masentunu :) Kesäki tulos.
Ei pääse edes lätkämatseiihn kun on paska kesä!
ottaa päähän kun jotkut netin 20v typyt pitää tosissaan ikähaarukkaa 22-28. Niinkuin kiittimoi, sitten kun se 20v jannu haluaa jonkun niin se alkaa varmaan kattelemaan 12-18-vuotiaita sillä silmällä... 18 on vielä ok, mutta sitä pienemmät on vähintäänkin eri maailmoissa vaikka sakkoraja ylittyisi.
Noista teidän (Jäbä21 ja m20) viesteistä sai sellasen kuvan et ainoastaan 20 nainen on ainoa joka kelpaa...
Ja älkää ettikö naisia netistä, kun meitä on täällä ihan livenäki oottamassa...
1) mainitsin, että 18 on ok
2) 17 ja pienemmät on siis vähän erilaisessa maailmassa. Jos on itse opiskellut jo pari vuotta ja toisella on lukio/vastaava kesken, niin on ensinnäkin vaikea törmätä ja toisaalta ajatukset pyörivät ehkä liian erilaisissa asioissa.
3)Missä odotatte? Baarissa? Sellaisessakin on tullut joskus käytyä, mutta en usko tulevan tyttöystäväni olevan siellä, mielummin vaikka netissä.
menee nopeasti..Sillävälin voit keskittyä johonkin muuhun vaikka lukea kaikki maailman nettisivut läpi.
nii kyl se siitä