Onko gooteilla gootti nimiä? Millaisia on goottinimet jos niitä on?
*Nimet*
Näkymätön Ninni
154375
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
joo-o, sellaisia kuin teemu, suvi, iina, ville, ja tottakai morpheus
Onko toi "voi luoja" kanssa joku nimi????
Ootko kuullut koskaan että jos ei jostain asiasta tiedä ni siitä voi kysyä? Sä kun istut koulussa tunnilla (käsittääksein vastauksestasi päätellen olet yläaste ikäisiä) ja kysyt opettajaltasi jotain mitä et tiedä ni vastaako se sulle tylsistyneellä äänellä : "voi luoja...."
Ois kauheen kiva kun sais ihan selkeitä vastauksia selkeisiin kysymyksiin. Ettei tartte niinko ruveta tekeen tällä iällä omia johtopäätöksiä ko. asiasta.
Tällähetkellä mä toivon että nää vastaukset joita tänne mun kahteen kyssäriin on vastattu ni on VAIN kesken kasvuisten kakaroiden vastauksia. Sillä jos ne on gootti-ihmisten vastauksia ni mun johtopäätökset noista vastauksista on mitä on.....
mitä sinä oletat että tuollaiseen kysymykseen vastataan? ei kaikki voi olla jotain tristaneja. jos ei kerran osaa ottaa asiaa huumorilla, niin sitten ei osaa. tämä sinun reaktiosi on se mikä suurimpia ongelmia ihmisillä. kaikkeen pitää ensirektiona suuttua ja sen jälkeen vasta tulee mietittyä mitä tulikaan taas tehtyä. sellainenkin asia on olemassa kuin ironia. sen selvittämiseen voit hyödyntää sanakirjaa. tämän jälkeen voitkin sitten kommentoida niillä "vittu mikä sä kuvittelet olevasi?" -reaktiolillasi. kenenköhän mahdollinen ikä se siinä kirjoitustavassa tulee paremmin esiin. kaikkea hyvää kuitenkin
Harmillista että sitten yks ihminen voi esittää i*i*o*t*a ja näin ollen leimata kaikki vähemmän fiksuiksi ympärillään.
I*i*o*t*a... :D heh...
tämä meni jo pikkusen yli! mieti uudelleen
Ihankuin gooteilla olisi jotenkin erikoisemmat nimet kuin muillakaan. Ihan Pekkoja ja Maijoja ne on. Ellet sitten tarkoita nettinikkejä, ne ovat asia erikseen.
terkkui!
gootit on rumia ja noloja ja haisee tosi pahalle hyi saatana
Tiedätkö edes mikä on gootti
GOOTTI = SAATANANPALVOJA
MITÄ VITTUU enkeli,gootit on gauniita kauniita siis
Ole sinä paskahousu siin hiljaa, gootit ei oo saatanan palvojia vitun tyhmä :D
Mielenkiintoinen aihe. Itse voisin käyttää lempinimeäni vaikkapa, minkä olen hankkinut nettiroolipeliympyröistä. Minulla ei siis ole mtn erityistä g-nimeä paitsi erikoinen etunimeni, millä minua kutsutaan.
Joten.. Tuskinpa ihmiset erikseen keksivät jonkun goottinimen. Tylsää, mutta totta. Mielelläänhän sitä tutustuis vähän mystisemmän nimisiin tyyppeihin kuin kolmeen villeen ja yhteen merviin.
Pecca
G-jucci
Mikä olis kissalle hyvä nimi. Ko mustat huulet ja täys anarkisti
Annat sille nimeks tietenkin Gootti.