Robin Hull, Suomen snookerammattilainen, asetettu kotimaassaan pelikieltoon. Lisää
http://forum.sbil.fi/viewtopic.php?t=1784
Suomen Biljardiliitto
3
2547
Vastaukset
- The Rat
SBiL:n foorumi tökkii ja sivuja näyttäisi olevan ainakin yhdeksän. Ensimmäisellä sivulla ei mainintaa ja muut eivät lataudu.
Eli kerro millä sivulla tai mistä löytää lisäinfoa? Muutenkin keskustelupalsta tuntuu vähän oudolta paikalta julkistaa pelikieltoja. - The Rat
Vai tarkoititko sitä että ammattilaiset eivät saa osallistua amatöörikisoihin? Duh?
- simonis
se juttu lyötyy sieltä viestit liitolle ja sieltä valaisevaa siitä ku alkaa lukee ni hyvä tulee.
Ja robin on siis asetettu pelikieltoo missään suomen biljardiliiton alasessa kilpailussa ja nyt siellä on noin 99% pelaajista vähän niinku sitä vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614448KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1533303Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?572602Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492564- 1122335
- 241903
- 241691
- 301636
- 1691550
- 361275