miesten pornon katselua vois verrata siihen että nainen kyttäis komeita isomunasia miehiä ja runkkais super isolla dildolla ja kotona odottaa ruma pienimunanen...siinä miehille pohdittavaa ja ihmeteltävää miks useet naiset ei hyväksy...!!!!
porno porno
naikkonen..
102067
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Mies ei ajattele omaa vaimoaan rumana.
mistäs sen tietää,mut samallainen itsetuntokolaus siitä tulee miehelle.
Eli kumpikin vaietkoon tai lopettakoon.
elämä on MUAHAHAHAAA! ei muuta ku runkkaamaan sillä dildolla.
Ei sitä tartte minään teoriana esittää, toimii paljon paremmin, kun tumputtajaäijälle tekee oikeasti tuon tempun. Voipi herran silmät levitä :-D Varmasti muuttuis ääni kellossa!
Tuo on varmasti mahdollista mutta eikö se ole tulkintaa...Uskotko miesten tarkoittavan juuri tuota. Me emme ole kuitenkaan vastuussa toistemme tunteista ja tulkinnoista.
Muuten täytyykin kertoa omakohtainen juttu. Nimittäin me ostimme joskus minulle superison dildon, mutta heitimme sen sitten pois kun aika pienimunainen mieheni tuli siitä mustasukkaiseksi. Heh. Siis siitä DILDOSTA, vaikka itse haluaa katsoa pornoa ja olen nähnyt miten hän kiihottuu niistä kuvista/naisista. Väittää, että kiihottuu vaan kuvista, mutta tosiasiassahan ne kuvat SISÄLTÄVÄT naisia.
Niin, ja jos vielä katselisin samalla todella hyvännäköisiä kinkkuja ja runkkaisinkin YKSIN (meillä mies tyydytteli minua tuolla isolla dildolla, enkä yksin koskaan tehnyt sen kanssa mitään). Heh. Sitä ei edes meikäläisen nykykulttuurin hyväksyvä mies kestäisi.
Mutta kiitos vinkistä! Ei kun erotiikkaliikkeeseen ja ostamaan uusi iso (oli muuten varmaan suurimpia mitä kaupasta löytyy, vähän jo liiankin ison tuntuinen, mutta kyllä teki nannaa- siinä sitten pimppikin kyllä vähän leviää, joten siinäkin olisi miehelle feedbackia, että sillä pienehköllä ei enää sisälläni tuntuisi oikein miltään- heh)
ku ei se tosissaan meitä miehiä kyllä mitenkään häirite jos muijat runkkaa dildolla isomunasia miehiä kattoen... höpö oot jos niin luulet, miks se muka häirittis =D
porno on sairasta
aha...? eikö ole mahdollisuuksia? vai mite?