ostin

ostin biltemasta sen mini biljardipöydän mutta se on nyt jo tullu epätasaseksi se pöydän pinta,mistä johtuu?ei kai kestä yhtään nostelua tuollaset?miten pysytyy korjaamaan,mistä se vääntyminen johtuu ku näyttäs alhaalta katottunu olevan aika paksua puuta

3

767

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • älä osta

      Tommoset lastulevyhökötyspöydät ovat erittäin huonoja sekä peliominaisuuksiltaan että käyttöiältään. Jos haluaa kunnolla pelata, ja ennenkaikkea nauttia pelaamisesta, olisi syytä ostaa kunnollinen kivipöytä.

      • The Rat

        Suosittelen kyllä ensin lajiin tutustumista asiaan omistautuneessa luolassa. Tunnetaan nimellä biljardisali.


    • Jos oikeasti aiot oppia pelaamaan biljardia niin suosittelen salia tai sitten automaattipöydällä varustettua baaria. Ei tommosella biltemaroskalla mitään opi pelaamaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      133
      1981
    2. 121
      1405
    3. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      140
      1170
    4. Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan

      Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v
      Maailman menoa
      307
      1131
    5. Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?

      Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni
      Ilmajoki
      63
      1112
    6. Miten pääsee ujon naisen pään sisään?

      Siis tosi tosi tosi ujon...
      Ikävä
      141
      1079
    7. IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!

      Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk
      Maailman menoa
      0
      1072
    8. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      49
      1069
    9. Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !

      Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast
      Kaste
      470
      937
    10. Milloin bikineistä

      Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet
      Maailman menoa
      94
      917
    Aihe