Lisää huumoria lapset tää naurattaa, jos joku oikeesti elää noin niin onnea, mies joka ei osaa pitää akkaa komennossa, akka joka katsonu liikaa kauniita ja rohkeita, mistä planeetalta ootte?
Hauska Palsta
Aku Ankka
6610
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
roskasakki-rules.
yh-naisten "kulttuuri" on perseestä
Nää on webbiplaneetalta. Ei kai niille mitään erojakaan tulis jos ei akat roikkuis yötä myöten netissä sättäämässä ja vonkaamassa salapanoja muka yh:oina tai muuten seikkailun merkeissä. huah huah. Onk ihme et kersat kulkee rääsyissä, äijää alkaa vituttaan ja se ottaa pitkät joko oluena tai jalat alle. Sitten alkaa sen sortin raakkuminen ja tekopyhyys ett mitään en oo tehnyt mut ukko on täysi paska vetelehtijä kaljanjuoja ja joskus hakkaa eikä hoida kotia eikä lapsia ja juoksee vieraissa. Sitten niistä tulee katkeria ihan oikeesti yyhoita jotka jatkaa sättäämistä ja satunnaisesti haukkuu miestänä keskustelupalstoilla. On katkera kun mies löysi ihka elävän naisen rinnallensa. Miten tälläsiä palstoja ees on olemassa?? Ihan outoja. Ei siis mitään järkee. Ei jaksa ees lukea. Otsikotkin kuulostaa jo niin et uaaah. Käytsä usein täällä? käyn kaks kertaa yhdellä iskulla: eka ja vika .gud lak
opettelehan kunnioittamaan toistakin osapuolta äläkä alista naista niinkuin tuossa tekstissäsi teet: "mies joka ei osaa pitää akkaa komennossa".
tässä kukaan ketään komentele tai ojentele.taitaa olla tämä herra vielä liian äitin helmoissa pyörijä kun ei osaa normaalia hmistä arvostaa.mies minkään käskijä tai komentaja ole sen enempää kuin nainenkaan.
mikäs emäntä matami sinä samantha olet. pidä huoli omasta pesästä äläkä sinä tule tänne osottelemaan luudallasi ketään :)
Tapelkaa saatte nuuskaa.
Eikös tämä ole jotain alakoululaisten tyyliä .
Eikös nuo kaikki vouhottajat ole alakoululaisia. Ei ihan aikuisten tekstii kaikki katkerat "vuodatukset". huah.