TODELLA kuivat

hiukset,mistä apua??
2356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...kun on kuivat hiukset niin oon käyttäny tosi hyviä kosteuttavia shampoita, hoitoaineita ja tehohoitoja.. sit hiustenpesun jälkeen kosteuttavaa tyvestä latvaan, on mulla toiminu. :)
minä kun aloin blondaamaan niin hiukset oli sen jälkeen semmosta hamppua ja kuivaa että huhu huh ja nyt hiukset on loistavassa kunnossa että oon tyytyväinen.

Äänestä
  • ..merkkisiä tuotteita olet käyttäny

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimmi** kirjoitti:

hiukset,mistä apua??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu