Vaattojärven

Millainen paikka on rantapaviljonki ? Millainen on ikähaitari ?
Jos vaikka joskus pyörähtäs katsomassa.
31239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

haitari millä on ikää muitaakseni 25 vuotta.
Pidän sitä jo aika iäkkäänä. Toimii ihan hyvin.

T. Haita risti

Äänestä

sielä porukkaa on..suosittelen käyntiä...riippuen tieten mimmosesta musiikista pitää....mut mee ihmeessä testaan..

Äänestä
  • jos tykkäät lavatanssi meiningistä. Tänä kesänä Paviljongilla on hyviä tanssiorkestereita, just katoin kotisivuilta.

    Jos hyvin käy, menen ensi la 8.7 tansahtelemaan Mira Sunnarin tahdissa tai 15.7 Susanna Heikin tahdissa. Ei muuta ko tanssikengät jalkaan ja menoksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rantapaviljonki kirjoitti:

Millainen paikka on rantapaviljonki ? Millainen on ikähaitari ?
Jos vaikka joskus pyörähtäs katsomassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu