kyllä nänni lävistykset on rumia...
Onko turhempaa paikkaa lävistykselle
villevirpi
91440
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
No.. mieltymyksensä kullakin.
Kyllä kaikista turhimmat lävistykset on vertikaalinen kieli (pilaa hampaatkin 100% varmasti) ja sitten se kurkun suulla heiluva kieleke (en nyt juuri saa päähäni miksi sitä kutsutaan, mutta jokatapauksessa sitäkin on kuulemma joku halunnut lävistää...naurettavaa erikoisuudentavoittelua).
Genitaalitkin on mun mielestä aika turhia, mutta mitäpä siitä jos joku niistä tykkää eikä aiheuta haittaa. Turhimpia on lävistykset jotka ei näy ja jotka sen lisäksi aiheuttavat terveydellisiä ongelmia.
Nännärit sen sijaan on mielestäni oikein viehkon näköiset :)
Mitä varten naisille tarvitsee laittaa talutus renkaat tisseihin eiväthän he tissejään saa ulkona edes julkisilla paikoilla vapaasti paljaana esitellä,mistähän ukotkaan tietää kysyä että kenen luo pääsisi tissiläväreitä katselemaan jos sellaisista sattuu pitämään eihän ne ulkona vaatetuksen alta näy.Turhaakin turhempia mielestäni ovat.
Minusta nännärit ovat kyllä ihania, niin miehellä ku naisellaki.
samaa mieltä :)
kyllä kaikki tykkää erilaisista. mä en itse henk. koht. tykkää septumi lävistyksistä mutta jotkut on niihin ihan hulluna. nännäriä en uskaltais, sattuu. XD
En rupeais arvostelemaan.. Mikäs siinä jos joku tykkää.
Ja jätkillä on kyllä aika kivat. :P
niin minunkin mielestäni nänni lävistykset ovat aika turhia niin miehillä kuin naisilla... vrsinkin kun miehet näyttelee niitä kulkien ilman paitaa ja alhaalla koreilee komea kalja vatsa=)
Ei kukaan mene pillukoruaan ulos esittelemään on aivan tyystin turha pillussa.