NIVEA SUMMER BEAUTY!

Kukaan kokeillut Nivea body Summer Beauty -itseruskettavaa voidetta? Minkälainen lopputulos? Aikaisemmin olen Doven Summer Glow:ta käyttänyt, onkohan tuo Nivean parempaa vai huonompaa?
1831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eilen laitoin tuota Nivean itseruskettavaa ensimmäistä kertaa. On mielestäni paremman tuoksuista ja koostumukseltaan juoksevampaan kuin Dove. Hyvin siis levittyi eikä raitoja tullut. Värisävystä en oikein osaa sanoa sen kummempaa, kun oli entistä sävyä vielä alla. Tuoksusta ja koostumuksesta kuitenkin ainakin plussia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itseruskettava kirjoitti:

Kukaan kokeillut Nivea body Summer Beauty -itseruskettavaa voidetta? Minkälainen lopputulos? Aikaisemmin olen Doven Summer Glow:ta käyttänyt, onkohan tuo Nivean parempaa vai huonompaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu