Huhu meidän työpaikalla ei ole yhtään seksyä muijaa, kaikki ovat tässä lähiaikoina vaihtaneet duunia :( Ei silmänruokaa = huono työpaikka ? :)
Työpaikalla ei YHTÄÄN seksikästä!
Mieggonen
102748
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tosi kamalaa... onneks itsellä ei samaa ongelmaa.. :)
ei ainuttakaan sexikästä miestä, ärtsyä! Olishan se kiva kun olis mitä kattella ja silmiänsä leputtaa..höh.
Meille töihin.. voin nimittäin kertoa, että mun mielestä meidän töissä on meitä typyjä enemmän kun laki sallii. Siis tällä hetkellä meidän osastolla taitaa olla n. 10-15 20-30 vuotiasta naista.
Ja hottiksia löytyy ;)
muijat ovat vaihtaneet duunia?
olethan sinäkin siellä!
Nyt sinun sitten kuuluu ahdistua, ottaa saitsua, vaihtaa ehkätyöpaikkaa/tehdä ilmoitus huonoista työolosuhteista, ja ennenkaikkea pyytää että saisit itse valita naistyöntekijät jotta saat mieleisesi.
... tulevat ainakin duunit paremmin tehtyä, kun ei tarvitse vilkuilla ja säätää aivan koko aikaa.
Oman duunin pari ihan kohtuu sexyä naista häiritsevät keskittymistä aivan riittävästi.
töihin mennä tekemään töitä eikä tiiraileen muijia, viikonloput on sitä varten.
milloin työpaikallani ei ole ollut yhtään hottia miestä.*hmmm*
ei kertaakaan!!
olenko kronkeli?
mieggonen,perustetaanko ei seksiä työpaikalla -päiväkerho??
Oletkohan kenties metsuri? Ne on valitettavasti edelleenki tässä tasa arvon maassa vielä semmosia hommia että ei niin hirveesti vedä naisia niihin hommiin ;)