JOPO

Kellään myynnissä Helkaman Jopoa Tampereen seudulla? tai Ikaalisissa? Kohttuuhintaista ja hyväkuntoista?
1321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ennenkuin sen jopon ostat niin .. tiesitkö että jopo (tao poni) tulee pidemmän päälle aika kalliiksi? Tavalliseen fillariin saa kumit (eli kahdet sisä- ja ulkokumit) alle kahdellakympillä mutta jopon pyöräkoko (22") on sellainen että siihen maksaa sisäkumi 7 euroa ja ulkorenkaat 17 euroa kappale. Tämä kannattaa ottaa huomioon ennenkuin hankkii jopon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gin8 kirjoitti:

Kellään myynnissä Helkaman Jopoa Tampereen seudulla? tai Ikaalisissa? Kohttuuhintaista ja hyväkuntoista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu