näkyykö rullakiekon mm kisat televisiosta
rullakiekon mm kisat
2
1016
Vastaukset
- rullakiekkofani
ei ole tietoa..
- inline2006
MM-kisojen virallisten sivujen (www.inline2006.hu) mukaan kisojen kahden viimeisen päivän kaikki ottelut näytetään suorana lähetyksenä Unkarin Sport tv:n kautta. Matsit voi saada jonkun digiboxin kautta näkymään myös täällä ? Muiden maiden tv-lähetyksistä en tiedä, mutta ehkä niitä näkyy myös joidenkin muiden tv:ssa, ei kuitenkaan Suomen kanavilla.
Tulokset, joukkueiden kokoonpanot ja sen sellaiset näet myös virallisilta sivuilta, joiden kielet ovat unkari ja englanti. Se Unkarin tv-kanava lienee Magyar Sport-tv (?).
Tsemppiä kanavaralleihin !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614288KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?422196- 241873
- 901773
- 281576
- 221529
- 1471367
- 321200