Voiskos 14v poika päästä johonkin tyttöjen ringette joukkueeseen. Jääkiekko, kun pelottaa joskus, kun kaikki huitoo mailoillaan.
Voiskos..
Minä poika
1
955
Vastaukset
- sinä poika
tasa-arvon nimissä olisi kohtuullista, että poikia otettaisiin mukaan tyttöjen ringette-joukkueisiin, otetaahan likkojakin poikien jääkiekko-joukkueisiin. itse oon likka, ja haluaisin pelata jääkiekkoa, mutta en myöskään uskalla mennä poikien joukkoon niitten rajun pelitavan takia. oottelen tässä jos vaikka saatais likkajoukkue kasaan. jos pitemmällä tähtäimellä säkin saisit oman ringette-joukkueen pojille. kehitystä sekin, mutta uskon, että tytöt ottavat mielellään testosteronia joukkoon ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573