atp-lista

Onko kenellä parempaa tietoa nettisivusta, josta löytyisi miesten/naisten atp-listaus top 100? Eurosport ei ainakaan vielä ollut päivittänyt rankinglistausta tänä maanantai-aamuna klo 10.30.

Kiinnostaisi Björkmanin nousu? Jollain listalla sija oli 59. Saattaapi nousta jonkun pykälän...
21188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kokeilepa miesten osalta atptour.com
ja naisten osalta wtatour.com


luulis löytyvän

Äänestä

Jarkko Nieminen nousi sijalle 13 ja Jonas Björkman sijalle 29 jos nyt oikein katsoin... myöskin Marcos Baghdatiksen nousu top10neen oli hieno juttu, hänen pelejään on mukava katsoa!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uunotar kirjoitti:

Onko kenellä parempaa tietoa nettisivusta, josta löytyisi miesten/naisten atp-listaus top 100? Eurosport ei ainakaan vielä ollut päivittänyt rankinglistausta tänä maanantai-aamuna klo 10.30.

Kiinnostaisi Björkmanin nousu? Jollain listalla sija oli 59. Saattaapi nousta jonkun pykälän...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu