Mitenköhän suuri mahdollisuus olisi tavata joku kiinnostunut nainen jos vaan kävisi lenkkeilemässä kaupungilla ja istuskelemassa kirjastossa?
Ne melkeinpä lempi harrastuksiani, joten mitenköhän suuri mahdollisuus olisi...
Ne melkeinpä lempi harrastuksiani, joten mitenköhän suuri mahdollisuus olisi...
Vastaukset 4
Vanhimmat
paremmat kuin löytää se baarista missä ihmiset hakee vaan hetken kivaa.
no jos sulla on "silmät kiinni" siellä kirjastossa yms niin et varmasti yhtään naista löydä. MUTTA jos näet jonku mukavan näköisen kaverin nii menet vaan jutteleen. eli pitää rohkeesti vaan mennä jututtaan.eikä mitään valmisteltuja repliikkeja vaan ihan rennosti´..=) toimii..
ei baarista kannata ottaa naista,se on sitt sen merkki että tää kaveri tod.näköisesti juo alkoholia joka ei ole hyvä asia.
jees mut näin moi!
Olisipa upeaa, jos joku uskaltaisi tulla kirjastossa mulle juttelee...tai edes kadulla. Itselleni on mahdottomuus tehdä aloite kyseisissä paikoissa, vaikka tuntisinkin saavani pitkiä katseita kinnostavan ja samanoloisilta miehiltä. Ehkäpä muakin joskus onnistaa...Kaikkien ystävieni suhteet ovat alkaneet baareista, joten kyllä siellä monet ovat tositarkoituksellakin seuraa etsimässä. Itsekin joudun varmasti odottelemaan tulevaa rakastani baarissa, sillä muuten on epätodennäköistä löytää kumppania, uskoisin minä.
Tuota taitaa olla aika karu totuus.
Joten (huokaus) dream on...jatkan uneksimista