Mitä te pidätte valvomon mikä kesä biisistä ja miten se teidän mielestänne sopii suomen kesään?
Minun mielestä se on pirun hyvä!
VALVOMO / mikä kesä
10
1043
Vastaukset
- sannamaarit
jaksoi kuunnella, ei enää kiitos..
- ei nimimerkkiä
Ihan loistava biisi,jota on tosin tullu kuunneltua ihan liikaa,mutta biisissä on hyvä fiilis mukana.Kyllä se sopii suomen kesään.
- arvostan musiikkia
Ehkä maailman hirvein biisi minkä oon kuullu ja tiedän. Voittaa Mamban Vielä on kesää jäljellä- biisinkin kamaluudessa. Eli ei hyvä. Ei hyvä.
- ei nimimerkkiä
En minäkään tuollaisesta musiikista oikein pidä,mutta tämä on mielestäni läppä mielessä ihan loistava kesä biisi ;)
- momo
Mahtava kesäbiisi, sopii mainiosti Suomen lämpimään mutta ah niin lyhyeen kesään.
- Nyt 10 soittoa KISSIN
kuumaan linjaan, että lopettaisivat tuon oksettavan biisin soiton!
Eli Valvomo - Mikä kesä on OKSETTAVA BIISI VIDEO SITÄKIN OKSETTAVAMPI!!! NYT kun se oksettava piisi tulee stereosarjani voimakkuus mykistyy. Onneksi tässä Philipsissä on kaukosääd. !! Pääsee nopsaan painamaan MUTE...- loukkaannu
hyvä biisi huumorimielessä :D
älä ota sitä vakavasti :D
- Kummajainen
En pidä siitä. Ärsyttävä.
- L0r3n
Kun ensimmäisen kerran kuulin sen radiosta, niin ajattelin "Ihan okei, kyllähän tätä nyt kuuntelee mieluummin kuin jotain Paris Hiltonin scheissei". Nyt kyllä alkaa jo todella pahasti tökkimään kun kuullut sen jo n. 100 kertaa.
Eipä tuota poppia ikinä ole oikein tullut kuunneltuakaan. Vanhempieni mukaan lempibändini oli 2v vanhana Popeda ja siitä se on sitten siirtynyt hiemaan raskaampaan. - Nuut
Hyvä kappale, joka sopii suomen kesään ja siihen tulee aina oma rallattelu mukaan, se vie aina mukanaan vaikka tulisi milloin. Hyvä kappale, vaikken tämän tyylisen musiikin puolella yleensä ole, mutta tämä on sitä hyvää musiikkia kerrankin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175073Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1012301- 1351988
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee481858Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171650"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551256Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu114919Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.303831Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48831Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24654