Keihäsradan kaunottaret ovat Mikaela Ingberg ja Kirsi Ahonen.
Kaunottaret
Eräs ihailija
61568
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ahonen käy naisesta mutta hevosenhampainen ja heitossa aina kiljuva SUL:n elätti Mikaela on ruma ja joutaisi jo pois kentiltä, eikä tuloksia enään tule vaan elelee apurahoilla jotka joutaisivat jo nuoremmille ja kyvykkäämmille.
Liekö tuo Mikaela vielä lesbokin kuten Heli Rantanenkin kun sinkkuna vaan elelee SUL:n rahoilla, lapsiahan tuossa iässä jo pitäisi tehdä ja olla oikeassa työelämässä, eikä toisten elätettävänä.
ja aina miehen kanssa. Yksi oli mm. Jani Viander. Ei kaikki löydä oikeaa miestä nuorena ja onhan Mikaelalla vielä aikaa hankkia lapsia.
Hei haloo, Mikaela Ingberg on tosi söötti nainen.
On Ahonenkin sinkku, miksi eivät naiset sitten saisi panostaa urheiluun vielä kolmekymppisenä? Ahonenhan heitti vasta nyt 30-vuotiaana 60m rajan rikki! Onpas vanhanaikaista ajattelua.
Kyllä Anne-Marja Sandel panee miehen kuin miehen kovaksi nuo vanhat keihäsämmät ei oo mitään eikä ne enään edes saa keppiä lentämään - mikisiköhän ne valittiin kisoihin? Yu:n alamäki on alkanut!
Kyllä täytyy sanoo että Marja Mutola ja Paula Tarvainen on kilpakenttien kaksi kaunotarta ja siihen kun lisätään viellä Anne-Mari Sandell niin huh huh