kuriin ja järjestykseen ja arvostamaan miehiä, sillä mies se on se, joka on perheen pää ja pysyy.
Älkää miehet huoliko mitään bitchukoita. Katsokaa ylimielisesti heitä ja jättäkää naisten ja omat tarpeenne huomioimatta, siis seksuaaliset, niin eiköhän ala vähän käytös muuttua ja jos nainen ottaa jatkuvasti pultin, niin jättää hänet kylmästi. Kun vielä saataisiin tasa-arvo lasten huoltajuudessa, niin eiköhän ne nirppanokat vähän huolestuisi, jos sekään sitten mitään auttaa.
Miehet barrikaadeille, Naiset ovat teidän alamaisianne eikä päinvstoin, ei naisten kohdalla voi puhua mistään demokratiasta eikä tasa-arvosta, vaan suorastaan miesten kyykyttämisestä. Naiset täytyisi panna nykyäänkin jalkapuuhun häpeämään käytöstään ja miesten on oltava miehiä eikä mitään naukumaijan poikia.
Älkää miehet huoliko mitään bitchukoita. Katsokaa ylimielisesti heitä ja jättäkää naisten ja omat tarpeenne huomioimatta, siis seksuaaliset, niin eiköhän ala vähän käytös muuttua ja jos nainen ottaa jatkuvasti pultin, niin jättää hänet kylmästi. Kun vielä saataisiin tasa-arvo lasten huoltajuudessa, niin eiköhän ne nirppanokat vähän huolestuisi, jos sekään sitten mitään auttaa.
Miehet barrikaadeille, Naiset ovat teidän alamaisianne eikä päinvstoin, ei naisten kohdalla voi puhua mistään demokratiasta eikä tasa-arvosta, vaan suorastaan miesten kyykyttämisestä. Naiset täytyisi panna nykyäänkin jalkapuuhun häpeämään käytöstään ja miesten on oltava miehiä eikä mitään naukumaijan poikia.
Vastaukset 14
Vanhimmat
miesten keksiä kondomit ja e-pillerit? Pitikö tehdä maailmasta (ja mediasta) miehisten himojen kenttä, jossa rumilla, hissukoilla tai ihan peruskilteilläkään naisilla ei ole sijaa? Pitääkö miesten harrastaa niitä tunteettomia panoja ja tulla sitten tänne valittamaan,kun kaikki naiset ovat antaneet joka toiselle? Ei tarvitsisi antaa niin monelle, jos saisi yhden hyvän miehen.
Ei tod. ole ainoastaan naisten vika, jos kulttuuri on kieroutunut.
T: nainen, joka vain seuraa aikaansa (oli ujo, ruma, kiltti hissukka nuorempana, mutta huomasi, ettei niillä eväillä pärjää)
sillä, että hyppää heti tuiki tuntemattoman kanssa sänkyyn. Tutustuminen on aloitettava yläpäästä. Olenkin ihmetellyt tätä nykyajan yh-armeijaa, mutta kyllä se vähitellen selviää ja luulen vaan, että yhden käden sormilla saa nykyään laskea ne elämänikäiset avioliitot, joita nykyisin solmitaan. Ei avioliitto ole enää kummallekaan osapuolelle minkäänlainen pidike eikä enää edes hihaste, ehkä sitä kuvitellaan vaan kaikenlaista ja halutaan pitää suuret juhlat ja näyttää kaikille kuinka hyvin sujuu se vähä aika mikä sujuu.
sohvia ja useita taulutelevisioita, joista yleensä katselen muuta kuin KARPOA, puhuin vaan tulevaisuuden suuntaviivoista, joista teikäläiset eivät ymmärrä yhtään mitään. Kaiken lisäksi haluaisin mainita noin ohimennen, että isäni valmistaa oikein mahtavia aterioita, kun äitini ei taiteeltaan oikein ehdi. Olisihan se helpotus, ettei näkisi ilkeitä pikkunaikkospirulaisia enää koskaan, enpä ole heitä katsellutkaan. Katson vain kunnollisen naisen, jos sille päälle satun, koska on sitä, mitä kunnollinen nainen kaipaa. Vaikka eläisin sinkkuna, en todellakaan tiedä yksinäisyydestä mitään on niin paljon läheisiä ihmisiä ympärilläni.
ruiku-ruiku... mee takas istuun äitis sohvalle kattoon karpolla on asiaa. äiti laittaa valmiiksi maitoo ja makkaraa. muita naisia et muuten tule ikinä edes näkemäänkään... tuolla asenteella nimittäin.
mitä sinä tässä väniset, alkoiko vituttamaan kun teksti osui nartun omaan kaulaan ja upposi.
l........
ole enää naisia, on vaan omaan napaansa tuijottavia miehiä alistavia, renttujen panemia
paskiaisia. Täysiä bitchejä!!!!!
On maailma mallillaan. On se ikävää sellaisille miehille, jotka haluavat kunnon naisen ja perheen.
Kuka haluaa sen näiden naikkosten kanssa, joilla ei ole mitään kunnioitusta miehiä kohtaan. Näitä juttuja lukiessa tulee sellainen tunne, että miehet käyttäytyvät suhteessa naisiin niin alistuvasti, että ihan itkettää. Tilanteen tulee olla täysin päinvstoin, koska demokratia-käsitteenä on naisille täysin vieras käsite!
Monille miehille olisi kuitenkin tärkeää muodostaa parisuhde, mutta onneksi on sellaisiakin, jotka löytävät elämänsä tarkoituksen niin monista terveistä asioista, että tällainen huorakulttuuri jää omaan arvoonsa.
Nykyisin käy miesparkoja todella sääliksi, jotka haluavat seurustella ja haluaisivat pysyvän perisuhteen. Lisäksi naisten koppavuus ja ilkeys
on aivan huippuluokkaa ja mitä se enää olisi avioliitossa, Jos tällainen hupakko pamahtaa paksuksi, niin mies menettää kaikki mahikset ja
tämä lunttu menee taas deittailemaan ja hakemaan uutta renttua, kun se "kliimaksi" jäi toteutumatta sen kiltin, kunnollisen, liian fiksun miehen kanssa. Voi aikoja, voi tapoja!
Jälleen on asialla sama valivali-valittaja ja "nykybitchukoista" ruikuttava provoilija, joka on terrorisoinut tätä palstaa aika ajoin jo jonkun aikaa. Kirjoitustyylistä ja juttujen tasosta ja sävystä sen näkee.
Fiksumpi tyyppi osaisi provoilla tyylikkäämminkin, mutta ilmeisesti tämä jossain määrin sairas yksilö sivupersoonineen on sen verran yksinkertaista sorttia, että jatkaa samalla linjalla edelleen.
Yksikään järkevä, fiksu, älykäs ja itseään kunnioittava nainen ei koskisi pitkällä tikullakaan tämän valivali-valittajan kaltaiseen sovinistisikaan, jolle juttujen perusteella kelpaa kumppaniksi vain puhtoinen neitsyt "essussaan kiltisti tottelemaan."
todella tyhmääkin tyhmempi ja kehittymätön apukoulutasoinen bitchukka. Mene nyt sinne deittipaikalle kyttäilemään, ettet ihan hormoonimyrskyysi tukehdu. Jos haukut minua tyhmäksi, niin minulla on kunniakirjoja ja yliopisto-opintoja takataskussani, mutta täysin kasvattamattomiin hutsunaikkosiin ei tehoa edes kirves, niin kova pää niillä on, kun himot hyrrää oikein kunnolla ja on saatava sitä panoa.
Onhan sitä sitten kiva heräillä tukka pystyssä
seuraavana aamuna kun arvon herra on poistunut ja jättänyt tällaiset tosi tyhmät hempukat omaan arvottomuuteensa. Vai eikö nyt riittänyt rahat
deittailuun. Minä menen nyt taas sinne huvilalleni hiekkarannalle uimaan ja saunomaan, että saat hengähdystauon. Mutta ei voi mitään, jos ei ole saanut kotikasvatusta ja on jälkeenjäänyt älyllisesti sekä täysin selkärangaton, joka laskee pyydyksensä, mutta ei saa sitten millään edes renttukääpää saati sitten sellaista, joka on jonkin arvoinen henkilö, mutta tällainenhan ei huolisi eikä myöskään pitkällä tikullakaan koskisi kyseiseen
sontaläjään.
Voisin analysoida kirjoituksiasi.
Vaihto ehto 1.
Olet juuri ja juuri peruskoulun läpäissyt, kovallakurilla vanhempasi saivat sinut selviytynään lukiostaja lukion jälkeisestä koulutuksesta. He tekivät sen koska eivät haluneet sinusta yhteiskuntakelpaamatonta.
Vanhempasi, eivät auta pidemmälle, joten joudut turhautumistasi purkmaan näillä palstoilla.
Vaihto ehto 2.
Olet renttu pahimmasta päästä. Käytät rutkasti alkoholia. Olet löytänyt elämänkumppanisi. kunnon perhetytön, jon ka vanhemmat olivat ikävä kyllä kasvattaneet kaapissa ja pumpulin ympäröimänä, etei tunnistanut sinunlaista örvelöä ja nyt elättää sinua.
Vaihto ehto 3.
Olet kakkosen kaltainen örvelö ja yrität viedä saada lankan tuota perhetyttöä.
Yksi niistä persettä jakavista baarissa laahustavista hauskanpitäjistä.
Naiset ovat alkaneet elättää miehiä??
joille edes persettä jakavat baarissa laahustavat hauskanpitäjät eivät anna.
Voi kuule sellasia työötömiä luuserimiehiä on paljon, jotka elävät naisen rahoilla.