Täällä netissä on monellakin ilmoituksia ja sähköposteja jossa he kertovat etsivänsä kumppania. Miksi ihmeessä ette sitten uskalla vastata heidän ilmoituksiinsa tai sähköposteihin? Mitä menetätte siinä jos vastaatte? Uskon oikeasti että moni menettää siinä paljon vaikkei haluakaan myöntää sitä. Turha kuitenkaan sitten valittaa täällä ettei ketään löydy jos ette uskalla vastata.
Miksette uskalla vastata?
Mies kaikkien puolesta
91358
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Olen lähettänyt 2 viestiä se oikea palstalla oleva profiilille. Ei vasta vastausta. Palasan sivuilla lähetin kahdelle miehelle sähköpostia.
Vasta vastausta vain ei kuulu. On ilmeisesti tullittava, että en kuulu kiinostavien listalle.
Se oikea. comissa ei kyseinen mies ole kirjaantunut enää viestini jälkeen. Hän ei välttämättä edes tiedä, että on saanut postia minulta.
eivät ole saaneet selvää sun kirjoituksesta......
elä vitttu ukko sönkötä!!!!!!
miehet treffi sivuilla on täysiämulkkkuja!!!!!
Voihan olla etteivät saaneet selvää, tai sitten olivat naimisissa olevia miehiä. Jos toinen vaihtoehto, niin kirjoitukseni herätti sieläjossain uinuvan rehellisen miehen ja eivät halua ainakaan minua loukata. Olen toivoton, koska haluan aina uskoa hyvää.
Olen viisikymppinen nainen ja olen ylipainoinen! Kuitenkin olen aivan kelvollisen näköinen ja ihan fiksukin. Monta mieleistäni ilmoitusta olen ohittanut, koska miehet etsivät 50-65 kg painavia hoikkia naisia. En minä viitsi valehdellakaan painoani rehellinen kun olen.
Tästä syystä minä en vastaa kuin harvoihin ilmoituksiin, ja sitä mukaa ystävän löytymisen todennäköisyys vain pienenee. Yksin olen edelleen.
kyllä huomannut monella miehellä tuon painokriteerin olevan 0-300 kiloa. Eli aika laajalla haarukalla hakevat naisihmistä. Mikä sitten on lopullinen totuus...
on se mitä suurin osa miehistä hakee, valitettavasti. Vaikkakin kauneus on katsojan silmissä.
Jos profiilissa lukee että hakee nimenomaan tavallista naista tavallisella ulkonäöllä niin eipä semmoisetkaan kiinnosta. Missit ovat sitäpaitsi rumia, ylimeikattuja ja liian laihoja. Tavallinen silmälasipäinen nainen ilman pakkelia olisi kaikkein paras.