jaha jaha

Joko loma on loppunut vai mistä johtuu ettei vielä tähän mennessä tänään ole kuin yksi kirjoittanut tälle palstalle? (Minä kai toinen...) Vai missä kaikki ovat? Eihän ulkona paista edes aurinko!
2669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

asiaa, mitä tänne voisi kirjoittaa ja toisekseeen, ehkei kaikki tiedä tästä palstasta.

Äänestä

kyllä meillä paistaa aurinko. tulin tässä vain syömään välillä ja taas ulos aurinkoon!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työtöntyössä kirjoitti:

Joko loma on loppunut vai mistä johtuu ettei vielä tähän mennessä tänään ole kuin yksi kirjoittanut tälle palstalle? (Minä kai toinen...) Vai missä kaikki ovat? Eihän ulkona paista edes aurinko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu