Mikä dekki?

Moi! Harrastelen skeittausta välillä ja toi mun vanha markettilauta alkaa olla roskis kamaa. Että mikä dekki olis hyvä? Joku ihan kunnollinen eikä mikään marketti. Kiitos!
8676
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

osta vaikka control tai lamina

Äänestä

Itelläni on alien workshopin joku
mut suosittelen häppärii tai laminaa

Äänestä

no jos vaan joskus nii lamina tai sitte minilogo

Äänestä
  • tai ponkes

    Äänestä

Lushin longboard tai joku enjoi

Äänestä

Anti-hero on kestävä !

Äänestä

Perus dekit on hyviä ja hienot graffat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peli-expertti kirjoitti:

Moi! Harrastelen skeittausta välillä ja toi mun vanha markettilauta alkaa olla roskis kamaa. Että mikä dekki olis hyvä? Joku ihan kunnollinen eikä mikään marketti. Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu