Absolut Torrin käyttäjät!

sporttinen mies

Olen kuullut paljon hyvää täällä keskustelussa tuosta aineesta ja aion itsekin sitä alkaa käyttämään mahdollisesti, mutta minulla olisi ensin yksi kysymys: sopiiko tuo aine urheilijalle? Urheilijahan pakosti hikoilee paljon ja jos urheilun merkeissä hikoilee kunnolla lähes joka päivä, niin täytyykö silloin käyttää kyseistä ainetta lähes joka yö sitten? Vai voiko urheilijallekin riittää tuo kerta viikossa?

2

587

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • on näin

      Kokeile eka sitä viikon väliä, mutta jos tuntuu, ettei teho riitä, niin laita esim. 5pvän välein. Itselleni hyvä laitto väli on 6pvää. Mutta olen todella tyytyväinen tuotteeseen, suosittelen kaikille!

    • Urheilijatypy

      Alussa kun hikoilua on enemmän, laita pari(vaikka kolmekin) kertaa viikossa noudattaen ohjeita tarkasti. Siitä sitten vähennä kertaviikkoon. Urheillessa minulla hiki pukkasi todellakin ulos muualta, kainalot pysyi kuivana.
      Ainoa juttu, minkä jälkeen joudun aina uusia käsittelyn, on sauna. Otan tosi kovat löylyt, ja silloin ilmeisesti iho puhdistaa itse itsensä...Varaudu ensimmäisillä käyttökerroilla kerroilla helevetinmoiseen kutinaan, joka kuitenkin lieventyy käytön myötä. Kutinaa vähentää se, että kainalo on AIVAN kuiva ainetta laittaessa, ja että kuivatat kainalon kun liuos on siellä pitämällä käsiä ylhäällä riittävän kauan. Toisinaan kuivasin tökötin myös hiustenkuivaajan viileällä puhalluksella...Äläkä raavi sitten nahkaasi!!!Tökötti on pienen tuskan arvoinen, kunhan olet sen käyttöön tottunut, ja päässyt pisteeseen, että levitys kerran viikossa riittää, kutinakin vähenee/häipyy käytön myötä. Eikä ei enää tunnu haisulilta;)!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      121
      1825
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1618
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      51
      1175
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      46
      1052
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      949
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      866
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      866
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      800
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      788
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      38
      777
    Aihe