Mersu on muttei töitä

Hei, mutta onko musta tullu romaani?
(vai romani?)
2339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

karvalakkimalli:)

Äänestä
  • Lada Elite mallia, jossa ei ole ABS-jarruja, luistonestojärjestelmää, turvatyynyjä, sähköllä lämmitettäviä peilejä, sähköllä toimivia sivulaseja, vetopyörien tasauslukitusta, joka karvalakkimallista löytyy vakiona ja kulutus alle 3,3litraa dieseliä/100km:llä.

    Täytyy myöntää, että penniä kyllä joutuu venyttämään aika lailla, kun on pakko huoltaa karvalakkimallia merkkihuoltamossa eikä tule polttoaineisiinkaan mitään tukia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja laiskottaa kirjoitti:

Hei, mutta onko musta tullu romaani?
(vai romani?)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu