sitruunamehu+RUOKASOODA+VESI

hei.vaalentaako kyseinen seos hiusta?
millaiset on sekoitussuhteet ja vaikutusajat?
kokemuksia.kiitos.
2663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...enkä IKINÄ suosittele tuota mössöä kenellekään! :O Ei vaalentanut lainkaan, hiuksista tuli tahmaiset (pesunkin jälkeen!), ne takkuuntuivat klimpiksi ja katkeilivat. Eli täyttä höpötystä että tuo vaalentaisi. Varmaan blondausainekin tekee nätimmän tuloksen ja on hellempi :P

Äänestä
  • harmillista että hiuksilles kävi noin,mutta tekevälle sattuu=))
    kiitti neuvosta.t.ap

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_help_ kirjoitti:

hei.vaalentaako kyseinen seos hiusta?
millaiset on sekoitussuhteet ja vaikutusajat?
kokemuksia.kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu