auttaisko GPS-tutka

Täällä on puhuttu eri seurantavälineistä. Onko kukaan kokeillut GPS-tutkaa seuratessaan petturin reittejä??? Ja jos on, miten toimi?? Mitä tarvitaan. Voiko sen alittaa noin vain autoon piiloon, ei kai tartte asentaa????
1365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kun haistaa hajuveden tuoksun miehen paidan kauluksessa ja mies kieltää kaiken.Kaiken päälle saa kuulla olevansa vainoharhanen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


petturin käräytyksessä kirjoitti:

Täällä on puhuttu eri seurantavälineistä. Onko kukaan kokeillut GPS-tutkaa seuratessaan petturin reittejä??? Ja jos on, miten toimi?? Mitä tarvitaan. Voiko sen alittaa noin vain autoon piiloon, ei kai tartte asentaa????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu