mononen sanoo olevansa koira. mä ku luulin sitä
ihmiseksi mutta erehtyväisiä me ihmiset ollaan.
sit se on viälä nälkänen. laittakaa nyt pari
banaania sille ullevin roskikseen,niin saa mennä tonkimaan roskiksesta.
on se aika superkoira jos 5.70m ylittää kisassa.
mononen on koira
tiätsä hei koistinen
3
432
Vastaukset 3
- yåå
Katsotaan, onko Monosella munaa vai pitäisikö sanoa Molonen? ;D tippuu...suomalaisen hermot eivät pidä, jos täytyy mainita yks suomalaisen jolla olis edes vähänkin hermosoluja niin se on kylläkin Evilä, mut jätkä valitettavasti pois pelistä. Juuri väärään aikaan!
- :PPP
Jukka Keskisaloa!
- yåå
:PPP kirjoitti:
Jukka Keskisaloa!
Sanoin että jos täytyy mainita YKSI. Evilällä on kyllä rautaiset hermot ja niin on myös Keskisalolla ja varmasti niilläkin, jotka pystyvät samaan kuin viimeksi mainitut hemmot.. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei4051736- 1451131
- 671073
- 871065
- 1011004
Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä
Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku142822- 94731
- 45691
Voisitko mies auttaa..
Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.50669En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.57644