Jätin naisenin koska toinen nainen jota kohtaan mulla on ollut tunteita oli valmis aloittamaan seurustelu suhteen mun kanssa, hän oli kihloissa ja lupasi jättää tämän miehen, niin kyllä tapahtuikin, tapailimme viikon ja keskustelimme suhteesta ja siitä onko hän varma aloittamaan seurustelu suhteen minun kanssa ja haluaa varmasti erota nykyisestään, hän jätti tämän miehen eillen mutta otti tämämn takaisin aamulla ja ilmoitti mulle että "älä pidä muhun mitään yhteyttä". nyt ei kiinosta enää yhtään mikään.
Ero ja taas ero
jokuvaan:(
51280
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sitä saa mitä tilaa, vai miten se meni?
Ehkä nyt ymmärrät miltä tuntuu kun jätetään?
Mutta miksi roikkua suhteessa jossa nainen pettää? eikä muutenkaan oikeen mee hyvin? Ero siitä joka tapauksessa olis tullut.
En voi ymmärtää miten voitte hypätä vanhan suhteen jälkeen heti uuteen suhteeseen? vanha suhde pitää käydä läpi ja antaa tunteiden hiipua ja sitten vasta uusia kuvioita.
Niinhän se taitaa mennä. en vaa ollu valmis käymään läpi yhtään mitään. no eipä tällä elämälle mitään voi... asiat menee niinkun ne menee... Kyllä se tästä sitte helpottuu. Nyt en varsinkaan ole valmis aloittamaan mitään suhdetta pitkään aikaan, pitää saada oma elämä järjestykseen.