Nättejä naisia täällä?

oletko nätti eli et?
7680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

rumia ihmisiä nähnytkään, joten ei heitä täälläkään ole!! Sellaisia ei vain synny maan päälle!!! :D

Äänestä

Kauneushan on katsoja silmässä ;-)

Äänestä
  • =DDD Katsoja silmässä...niin kuin rikka rokassa...eli siis katsojan silmässä (korjaus edelliseen)

    Äänestä

Ei ole rumia naisia, on vain liian vähän viinaa.

Äänestä

nätti ja hoikka...

Äänestä
  • Annatko mulle pusun poskelle jennssku?

    Äänestä

  • nätti ja uhkea!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kerro minulle kirjoitti:

oletko nätti eli et?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu