Mies jäi kiinni..

ha haaa.... Mieheni jäi tänään kiinni salaisista suhteistaan ,kyllä tämä titokone on sitten upea värkki! kun sen kautta pystyy jäljittämään toisen tekemisiä! Mieheni on niin idiootti!!! ettei ollut poistanut lähettämiään viestejä meidän yhteiseltä sähköpostilta. Hah ,kyllä nyt mahtaa ukon naama venähtää kun kotiin tulee ja kaikki on talletettu tiedostoihin ... kuvia myöten ... hohhoi kun miehet on tyhmiä!!! Sain jopa selville huorien osoitteet, hih . Ootta te miehet sitten pillunkipeitä huoraavia paskoja !!!!

Hyvää joulua kaikille! T: Huoraavan miehen VAIMO!
81600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hähhää. Siitäs sait. Jätin tarkoituksella viestit poistamatta. Etsi uusi äijä.

Äänestä

Pistäppä äijäsi koville! Kerro sitten meillekin mitä tapahtui... Mielenkiinnolla odotan.
Ja tsemppiä sinulle!

Äänestä

Mul sama juttu. Selvis jokin aika sitten että mies ollu ryyppyreissuillaan jo kymmenien naisten kanssa. Nyt suhde kuulemma "onnellisesti" naimisissa olevaan naiseen, jolla lapsi.

Kyllä ihmiset on toisilleen paskoja!!! Just ne luuserit, jotka ovat moraalittomia, selkärankattomia, avuttomia, vastuuttomia, valehtelijoita. Heistä paistaa ikuinen epäkypsyys ja keinotekoisuus. Oksettavaa!!!

Äänestä

juuu , u ... kaikki on muka jotain outoa mistä hän ei tiedä mitään ja kun otin tos asioista selvää , löytyi taustalta naimisissa oleva nainen joka on mua vanhempi ja lapsiakin on , onnellinen kulissi avioliitto ja asuu vielä täs meistä parin kilsan päässä, hoh, olipa mukavaa, ja olihan siellä sit noita nuorempiakin naikkosia muutama kappale joiden kans vaihdellaan kuvia, soitellaan jne... kapakkareissut on vietetty useampien naisten kanssa ,tätä on jatkunut minun selän takana jo parivuotta , ainakin , ja mä hullu menin vielä tommosen elostelijan kans naimisiin, huh ,kun sitä on ollu londi... mut mut... aikansa kutakin ! Täytyy laittaa asioihin vauhtia ja alkaa järjestelemään avioero paperit vireille ,kyllä tästä tuleekin hupaisaa ... kyllä mulle mies järjesti makoisan joulun ajan, no se parhaiten nauraa joka viimeisenä höröttää... tais meidän perheen isukki tipahtaa omaan kuoppaan, haenpas lapion autotallista ja nakkaan vielä multaa päälle ja paskat siinä sivussa, niin eiköhän mies opi elämään pikku huoriensa kans .Nniiinnn ja lopuksi ajattelin soitta tän huoran miehelle ja kertoa koko asian laidan ... taitaa sinnekkin perheeseen tulla makoisat joulu ajat , meneeköhän äijällä piparit väärään kurkkuun ... KOSTO ON SULOISTA!!!!!!

Äänestä
  • Hei ihan oikeesti, älä pilaa lasten joulua. Syyttömiä he ovat vanhempiensa toilailuun. Käräytä se toinen vasta joulun jälkeen.

    Äänestä

  • Saara kirjoitti:

    Hei ihan oikeesti, älä pilaa lasten joulua. Syyttömiä he ovat vanhempiensa toilailuun. Käräytä se toinen vasta joulun jälkeen.

    Samaa mieltä!
    Älä pilaa niiden lasten joulua, johan nekin on samanlaisessa tilateessa kuin sinä, elävät tuollaisessa kulississa. Anna niiden pitää edes joulu!
    Keskity muunlaiseen jouluyllätykseen; omalle miehellesi, hänhän tässä sählää. Jos teillä ei oo lapsia niin mikset lähtis vaikka riemulomalle jonnekinpäin maailmaa?? Sun joulu on jo pilalla.

    Äänestä

  • Samaa on juu paljon ...vanhempi se naimisissa oleva nainen mullakin... on ollu huoria ym. On naitu toisessa aviovuoteessa, kun tää toinen nainen vikitteli vaikka sen oma ukko oli vieressä.

    Tällanen on tietty noussu miehelle oikeen hattuun, niinku kusi päähän, että hänpä onkin oikein sexipeto.
    Joulu ja vuoden vaihde pilalla, mut sun temperamenttinen asenne kannustaa muakin haistattaa kylmästi huilut moiselle paskalle!!!

    Toivotan jaksamista!
    Sul on kyll voimia ja aikaa kestää koko rumba.

    Äänestä

Kaikki miehet eivät ole sikoja,muista se!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyty kirjoitti:

ha haaa.... Mieheni jäi tänään kiinni salaisista suhteistaan ,kyllä tämä titokone on sitten upea värkki! kun sen kautta pystyy jäljittämään toisen tekemisiä! Mieheni on niin idiootti!!! ettei ollut poistanut lähettämiään viestejä meidän yhteiseltä sähköpostilta. Hah ,kyllä nyt mahtaa ukon naama venähtää kun kotiin tulee ja kaikki on talletettu tiedostoihin ... kuvia myöten ... hohhoi kun miehet on tyhmiä!!! Sain jopa selville huorien osoitteet, hih . Ootta te miehet sitten pillunkipeitä huoraavia paskoja !!!!

Hyvää joulua kaikille! T: Huoraavan miehen VAIMO!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu