Hei! Onko kukaan kokeillut noita tuotteita? Ovatko ne muka niin paljon parempia kun marketeista löytyvät lorealin ja lumenen.... miesten tuotteet? Olisi kiva kuulla jos joku olisi käyttänyt semmosta kun Acnoclean sarjaa. Kun itselläni ihoon tulee todella helposti näppylöitä. Ajattelin jos voisin saada siitä apua ongelmaani. Sitten on vaa semmoinen ongelma ettei noita löydy mistää täältä käpykylästä. Jos joku tietäisi paikan mistä voisi vaikka tilata.
Vastaukset 4
- kokeillut
Biotherm on L'Orealin omistama luksuskosmetiikkamerkki. Kokemusteni mukaan tuotteet ovat hyviä, ja siksi niitä käytänkin. Tosin halvemmallakin voisi saada hyviä tuotteita, mutta en rupea vaihtamaan, kun olen itselleni sopivat löytänyt. Mikään tuote ei tietenkään sovellu kaikille, vaan se pitää kokeilla.
Näppyihin voisi auttaa kunnon kuoriva puhdistus kerran viikossa ja muuten päivittäinen pesu.- Biothermiä
Katselin täään Prismassa ja anttilassa Sellossa, mutta kummassakaan Biothermiä ollut.
- kokeillut
Biothermiä kirjoitti:
Katselin täään Prismassa ja anttilassa Sellossa, mutta kummassakaan Biothermiä ollut.
Kuten sanottua Biotherm on vähän "parempi" merkki, joten Suomesta sitä saa Stockmannilta ja Sokoksista sekä mahdollisesti muista kosmetiikkaan erikoistuneista liikkeistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102331Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???271085- 71932
- 105930
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha597887- 48855
- 85770
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680- 69664
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31656