Anytimen ihonhoitosarjasta

Onks joku kokeillut Anytimen Normaali/kuivan ihon tuotteita; puhdistusvaahtoa ja kasvovoidetta? Millanen kasvovesi on?
3412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse käytin puhdistusvaahtoa vähän aikaa heti kun tuote tuli markkinoille enkä ollut kovin tyytyväinen. Vaahtoa sai laittaa vaikka kuinka paljon että sai naaman kunnolla pestyä. Se tavallaan "hävisi" hieroessa. Naamaan täytyy olla tosi kuiva vaahtoa levitettäessä jos meinaa että onnistuu. Jätin purkin kesken. Tämä oli vain minun näkemys kyseisestä tuotteesta ja voihan olla että käytin sitä väärin ??

Äänestä

Itse en ole kokeillut, mutta suuresti epäilen sarjan laatua. Anytimen meikit ovat laadultaan nyt mitä ovat... mielestäni ehdottomasti meikkien hännänhuippua.

Äänestä
  • Otin rasvaiselle iholle tarkoitetun näytteen Anttilasta ja en tykännyt puhdistusgeelistä, jotenkin mitäänsanomaton. Rasvaa en halunnut tuon jälkeen edes kokeilla.

    Minulla on myös Anytimen luomiväri jota joutuu laittamaan tosi paljon ennen kuin tulos on hyvä. Kesti vain pari kuukautta käytössä kun vastaava Lancomen luomiväri kesti melkein pari vuotta :) Anytimen laatu tosiaan vielä huonompi kuin Lumenella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oneheart kirjoitti:

Onks joku kokeillut Anytimen Normaali/kuivan ihon tuotteita; puhdistusvaahtoa ja kasvovoidetta? Millanen kasvovesi on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu