Jonkun ikioma on minun tänä(kin) yönä.
Mutta mä vaan lainaan, ei se siitä pilalle mene ;)
Jos ei ole omaa, pitää lainata.
Sori siskot!
Mutta mä vaan lainaan, ei se siitä pilalle mene ;)
Jos ei ole omaa, pitää lainata.
Sori siskot!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olet aika säälittävä! No on ainakin varmaa ettet kenenkään kovin loistavan miehen kanssa sitä ensiyötäsi vietä. Tuskin kenessään herätät kateutta. Inhoa ja sääliä voit saada. Tyhmänä sinua voi pitää hyvästä syystä. Aurinkoista päivää huonolle itsetunnollesi!
kehua sillä että en saa vapaata miestä, vaan täytyy tyytyä varattuun...
Vai onko siinä just se et ku on varattu niin se on jollain tapaa parempi, kun on jollekin jo kerran kelvannut?
Toivottavasti se vaimo seuraa miestään ja yllättää teidät, nakkaa vaatteet jätesäkissä portailles ja käskee pitää mokoman possun
vaikka lainaahan tämä koko elämä on ja voiko ketään omistaa. En ole des yrittänyt. Mieheni on vapaa tekemään omia valintojaa, en jaksisi olla aivottoman kanssa. Olisko sinulla siellä joku aivoton
nyt tosisssasi ja uhossasi.
Minua ainakin säälittää, sillä eiväthän he hae sulta muuta kuin seksiä, mutta sulle se taitaa hyvin riittää. Maksu kai jää vain sulta saamatta, sen sinä ansaitsisit tuollaisesta uurastamisesta,
ja, taidat olla ihan väärällä alalla. Toisaalta, onko maksulliset naiset koskaan tajunneet, että voisivat "uida" johonkin yhtä seksinälkäiseen firmaan töihin ja hoitaa toista työtä sieltä käsin.
Ja, paljon on niilläkin miehillä jäänyt saamatta kun pitää saada koko ajan....ovat köyhääkin köyhempiä ja köyhtyvät tuota menoa koko ajan, älä vain pyydä enää rakoilta maksua!!!!
On töissä. Ja jos tällä hetkellä pettää niin olen todella huolissani sillä paikassa on ainoastaan miehiä... Eihän sitä koskaan tiedä mu tuskin sun kans, ei sellasta pettämiskiemuraa ja häsläämistä jaksa. Mutta muista, että hyviin tapoihin kuuluu kiittä henkilöä itseään lainasta! :)