Lenne & The Lee Kings: Stop the music

stop the music, before she breaks my heart in two.... Miten menevät sanat?
2481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kuule. Täällä ei varmaankaan juuri noihin ole ollut tapana porukoiden vastailla. (joku muukin näköjään on komentanut joskus menemään toisille palstoille)

Äänestä
  • Heitä koko litania, niin paljon kun muistat, googletukseen, niin luulis löytyvän!!!!!!!!!!!!!!!!!1

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

stop the music, before she breaks my heart in two.... Miten menevät sanat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu