Suomi eli Suomen viranomaiset haluavat maahamme lisää onegelmia. Lisää ongelmia tulee siitä, että tänne otetaan muslimeja.
Suomi otti juuri vastaan 21 tsetseeniä, joiden joukossa myös tsetseeni taistelijoita. Täällä on loisia jo aivan riittävästi, jotka elävät muiden kustannuksella.
Muslimit ovet myös arvaamattomia, ja kuka tietää mitä muslimien maahan päästäminen tuo tullessaan. Muslimi tsetseemiterroristit ovet potentiaaalisia terroristeja myös Suomessa.
Lisäksi heillä on taustastaan johtuvia raskaaan luokan spyykkisiä ongelmia, mikä lisää jo muutenkin ylikuormitettua terveyden huoltojärjesteklmäämme, joka ei pysty edes oman maamme vestöä kunnolla hoitamaan.
Suomi haluaa lisää
ongelimia
0
154
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t846955- 353741
- 443268
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402492- 2042207
- 1212168
- 402142
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292099Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241788Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna181664