huono omatunto

söin tänään kaksi viipaletta mansikkajäätelöä, 1/2 viipaletta nougatjäätelöä ja 2 täytekeksiä.. kävin tänään salilla.. olen yleensä erittäin tarkka herkuttelusta.. mutta nyt en voinut kerta kaikkiaan vastustaa.. huono omatunto on.. :(
^^ eikai laihdutukseni romahda tähän?
1277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei, ei, ei! Tuo ei ole edes paljon. :) Ei ole paha jos joskus herkuttelee, kohtuudella. Huonoa itsetuntoa se tuo kun syö makeaa, mutta ei sun laihdutus tuohon romahda! Jatkat samaan malliin kuin aina ennenkin. :) Tsemppiä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ääää kirjoitti:

söin tänään kaksi viipaletta mansikkajäätelöä, 1/2 viipaletta nougatjäätelöä ja 2 täytekeksiä.. kävin tänään salilla.. olen yleensä erittäin tarkka herkuttelusta.. mutta nyt en voinut kerta kaikkiaan vastustaa.. huono omatunto on.. :(
^^ eikai laihdutukseni romahda tähän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu